Kluczowe Starcie w Lidze Mistrzów: Bogoria- Angers

15 listopada o 18.30 Bogoria zagra prawdopodobnie najważniejsze spotkanie w tym sezonie Ligi Mistrzów. W 4. kolejce fazy grupowej Bogoria zmierzy się w rewanżowym meczu z Francuskim zespołem Vaillante Sports Angers TT.

Po trzech kolejkach grupy C Champions League Bogoria zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając tyle samo co zwycięstw co lider Angers TT oraz Saarbrucken TT. Dlatego mecz z zespołem z Francji może mieć kluczowe znaczenie dla układu tabeli grupy C. Przypomnijmy, że awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów uzyskają dwie najlepsze drużyny.

W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami we Francji Bogoria przegrała 0:3. Swoje mecze wygrali wówczas Szwedzi Jon Persson oraz Jen Lundqist, a także Joao Geraldo.. W składzie Angers występuje również Andriea Landrieu. Do mecz z Angers podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego wystąpią w składzie: Panagiotis Gionis, Pavel Sirucek i Marek Badowski. Wiadomo również, że do Bogorii na to niezwykle ważne spotkanie dołączy Kaii Konishi. Japończyk w swoim dorobku ma m.in. medale Mistrzostw Świata w drużynie, a także od kilku lat należy do najlepszych zawodników LOTTO Superligi.

Oprócz tenisowego widowiska na światowym poziomie nie zabraknie również konkursów oraz występów. Serdecznie zapraszamy na spotkanie w którym wasz doping i wsparcie będzie pomocny jak nigdy.