Weekendowe granie Dartom Bogorii przy Sportowej

You are currently viewing Weekendowe granie Dartom Bogorii przy Sportowej

W najbliższą sobotę i niedzielę tenisiści stołowi zagrają kolejne ważne mecze w LOTTO Superlidze. Najpierw rywalem zawodników trenera Redzimskiego będzie Oxynet Jarosław, dzień później do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Oba mecze zostaną rozegrane o godzinie 16 w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29.

Po pięciu rozegranych spotkaniach ligowych Dartom Bogoria przewodzi ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktu. Grodziszczanie świetnie weszli w sezonu wygrywając już m.in. z Dekorglassem Działdowo, Gwiazdą Bydgoszcza, a ostatnio w Lidze Mistrzów z H.B. Ostrov Z.S.. To zasługa bardzo dobrej i równej dyspozycji Miłosza Redzimskiego, Jina Takuya oraz Panagiotisa Gionisa. Do gry gotowy jest również kapitan Marek Badowski, który być może dostanie szansę w rywalizacji z Jarosławiem lub Grudziądzem.

Szczególnie ciekawie zapowiada się sobotni mecz z Oxynetem Jarosław. Zespół z Podkarpacia w ostatnich latach dwukrotnie wygrywał rozgrywki LOTTO Superligi. Ich mecze z Bogorią są zawsze ciekawe i wyrównane. Przypominamy, że zawodnicy Bogorii to aktualni Drużynowi Mistrzowie Polski, a w swojej historii mają aż 9 mistrzowskich tytułów. Organizatorzy spotkania szykują również inne atrakcje, które urozmaicą mecz na najwyższym światowym poziomie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.