Znamy terminarz rundy rewanżowej LOTTO Superligi

You are currently viewing Znamy terminarz rundy rewanżowej LOTTO Superligi

Od wyjazdowego spotkania z Palmiarnią Zielona Góra 3 lutego drużyna Bogorii rozpocznie II rundę LOTTO Superligi. Po wczorajszym zwycięstwie nad UKS Dojlidy Białystok nasza drużyna znajduje się na czele tabeli LOTTO Superligi.

Do końca pierwszej rundy gier Superligi pozostało już tylko jedno spotkanie. 13 stycznia na wyjeździe podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zmierzą się z PKS Kolping Frac Jarosław. Nawet jeśli nasi zawodnicy przegrają na Podkarpaciu to pierwszą rundę rundę zakończą na fotelu lidera LOTTO Superligi. Drugą rundę zespół Bogorii rozpocznie od trzech wyjazdowych spotkań. To wyjeździe do Zielonej Góry naszych tenisistów stołowych czekają spotkania wyjazdowe z Morlinami Ostróda oraz z Olimpią Unią Grudziądz. LOTTO Superliga zawita ponownie do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a 22 lutego (piątek), kiedy to o godzinie 18 podejmiemy KTS Energę Toruń. Będzie to dla nas ważny mecz, bo w tym sezonie LOTTO Superligi tylko zespół z Torunia był wstanie pokonać Bogorię 3:2.

Najciekawsze spotkania końcówki rundy zasadniczej Bogoria zagra na przełomie marca i kwietnia. Najpierw 24 marca i 5 kwietnia we własnej hali podejmiemy odpowiednio PKS Kolping Frac Jarosław oraz KS Unię Gdańsk. Ostatnie spotkania sezonu zasadniczego zagramy 7 kwietnia w Działdowie z Dekorglassem. Po tym spotkaniu poznamy cztery najlepsze drużyny sezonu zasadniczego LOTTO Superligi, to właśnie one zagrają w fazie play-off o medale sezonu 2018/2019 LOTTO Superligi. Poniżej link do całego terminarza LOTTO Superligi na drugą rundę sezonu zasadniczego.

http://www.pzts.pl/pliki/1819/ligi/2018_2019_terminarz_2runda_sm.pdf