Przekaż 1% podatku na rzecz naszej Akademii Tenisa Stołowego

You are currently viewing Przekaż 1% podatku na rzecz naszej Akademii Tenisa Stołowego

Gorąco Zachęcamy do przekazania 1% podatku i wsparcie szkolenia i rozwoju młodych talentów Akademii Tenisa Stołowego klubu Bogoria.

Co roku w naszej Akademii szkolimy blisko 100 dzieci we wszystkich szkołach w Grodzisku Mazowieckim. Wielu z nich zdobywa już medale na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej a także międzynarodowej. Na Mistrzostwach Polski w 2018 roku adepci naszej Akademii zdobyli jeden złoty, trzy srebrne oraz pięć brązowych medali w kategoriach Żaków,Młodzików, Kadetów i Juniorów. Oznacza to, że we wszystkich kategoriach wiekowych adepci naszej Akademii znajdowali się na podium.Do tego dochodzi kilkanaście medali w Mistrzostwach Województwa. Od zeszłego sezonu utworzona została również druga oraz trzecia drużyna Bogorii składająca niemal wyłącznie z wychowanków naszej Akademii. Druga drużyna plasuje się obecnie na czwartym miejscu w tabeli II ligi, która rozgrywana jest na szczeblu centralnym. Trzecia z kolei jest prawdopodobnie najmłodszym zespołem w lidze i dzielnie walczy w III lidze. Również w ramach działalności naszej Akademii Tenisa Stołowego organizujemy wiele turniejów tenisa stołowego dla najmłodszych, promujących tą piękną dyscyplinę. Głównie jednak przekazane pieniądze z 1% podatku przekażemy na dofinansowanie adeptów naszej Akademii w obozach sportowych, tak by mogli jeszcze bardziej podnosić swoje umiejętności sportowe. A w przyszłości mogli stanowić o sile pierwszej drużyny Bogorii.

Przekazanie 1% podatku z pewnością umożliwi dalszy rozwój  adeptom naszej Akademii. Tym bardziej, że z roku na rok mamy coraz bardziej ambitne plany i dążymy do dalszego rozwoju naszej organizacji. Wspierając naszą Akademie Tenisa Stołowego pomagacie państwo w propagowaniu tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży na terenie całej gminy Grodzisk Mazowiecki. Profesjonalnemu szkoleniu najmłodszych dzieci oraz organizowaniu licznych turniejów naszej Akademii z nagrodami.

 

Jak przekazać 1%

W deklaracji podatkowej PIT należy w rubrykach wpisać

122. Numer KRS 0000197334

124. Cel szczegółowy 1% dla KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki