Jutro mecz na szczycie w Grodzisku Mazowieckim

You are currently viewing Jutro mecz na szczycie w Grodzisku Mazowieckim

4 kwietnia (czwartek) o godzinie 18 w meczu na szczycie LOTTO Superligi nasza drużyna podejmie u siebie drugą drużynę w tabeli AZS Unię Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 21. kolejki sezonu zasadniczego LOTTO Superligi.

Mecz z ekipą z Gdańska będzie przedostatnim spotkaniem sezonu zasadniczego Superligi. Aktualnie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli i mają już zapewniony awans do fazy play-off, w której wystąpią cztery najlepsze zespoły sezonu zasadniczego. Drużyna AZS-u z kolei zajmuje drugie miejsce w tabeli LOTTO Superligi. Zatem czwartkowa rywalizacja zapowiada się jak mecz na szczycie LOTTO Superligi.

Oba zespoły przystąpią do czwartkowej rywalizacji w najmocniejszych składach. Bogoria zagra w składzie: Marek Badowski, Pavel Sirucek oraz Panagiotis Gionis. Goście z kolei powinni wystąpić w składzie: Wei Shihao, Mikhail Paikov oraz Patryk Chojnowski. Warto wspomnieć, że Patryk Chojnowski w marcu sięgnął po swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w singlu. Jego pojedynki z naszymi zawodnikami zapowiadają się bardzo interesująco. Po naszej stronie w rewelacyjnej formie znajduje się aktualnie Pavel Sirucek, który w ostatnim tygodniu pokonał m.in aktualnie szóstą rakietę rankingu ITTF Lee Sangsu, a także Wicemistrza Europy Ovidu Ionescu. Te zwycięstwa dały mu awans do 1/8 finału prestiżowego Qatar Open.

Oprócz tego interesującego dla sympatyków tenisa stołowego spotkania na wszystkich kibiców czekać będą konkursy oraz pokazy taneczne przygotowane przez Szkołę Tańca Magdaleny Wójcik. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w czwartek do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a na godzinę 18.