Pierwszy obóz Trenuj z Pasją za nami

You are currently viewing Pierwszy obóz Trenuj z Pasją za nami

Od 23 do 30 czerwca dzieci z całej Polski uczestniczyły w organizowanym m.in. przez nasz klub obozie Trenuj z Pasją. Udział w nim wzięło blisko 50 dzieci.

Mimo, że dopiero rok szkolny niedawno się zakończył dzieci uwielbiające tenis stołowy zamiast na zasłużone wakacje udały się na obóz Trenuj z Pasją. Miejscem pierwszego obozu ponownie był słoneczny Kołobrzeg, który uczestnikom obozu dostarczył doskonałych warunków do treningu. Dzieci praktycznie przez cały dzień miały dostęp do stołów. W trakcie dnia odbywały się dwa treningi. Pierwszy z nich trwał trzy godziny, zaś drugi dwie. Na trening składały się zajęcia techniczne, fizyczne, a także taktycznie. Urozmaicony trening sprawił, że dzieci nie mogły narzekać na monotonie.

Dzieci zostały dopasowane na samym początku do grupy, w której wszyscy prezentowali zbliżony poziom. Łącznie mieliśmy sześć grup treningowych, na każdą z nich przypadał trener, a także jeden sparingpartner. Dzięki temu trening był bardzo efektywny, co podkreślali wszyscy uczestnicy obozu. Oprócz wymagających treningów dzieci co trzy dni miały organizowane wycieczki i atrakcje. Wśród nich znalazła się Zumba na plaży, ognisko, a także rejs statkiem. Oprócz tego dzieci codziennie ze swoimi wychowawcami wychodziły na plażę i podziwiały uroki Kołobrzegu.

Ostatniego dnia rozegraliśmy turniej, a dzień wcześniej odbył się quiz wiedzy o tenisie stołowym w którym dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę na temat dyscypliny. Intensywne treningi, a także spora liczba atrakcji sprawiły, że tydzień obozu minął bardzo szybko. Dzieci podobnie, jaki ich trenerzy wyjeżdżali z poczuciem wykonania bardzo dobrej pracy i poprawienia danych technik gry.

Obóz w Kołobrzegu był pierwszym z trzech obozów Trenuj z Pasją. Następny z nich odbędzie się już w najbliższą sobotę (6 lipca) w Rawie Mazowieckiej. Gdyby ktoś chciał się jeszcze dopisać to jest jeszcze taka możliwość. Więcej informacji można uzyskać u Pawła Szelińskiego pod nr. Telefonu 795-593-320