Do Saarbrucken po pierwsze miejsce w tabeli!

You are currently viewing Do Saarbrucken po pierwsze miejsce w tabeli!

 

Już jutro późnym wieczorem będziemy wiedzieli, które miejsce w tabeli grupy C Ligi Mistrzów zajmie nasza drużyna. O 19.30 Bogoria zagra na wyjeździe z FC Saarbrucken TT.

 

Oba zespoły, które jutro zagrają pozostawiły mocno w tyle grupy C francuskie PPC Villeneuve oraz portugalski GDCS Juncal. Z tym zespołami Dartom Bogoria wygrała cztery spotkania w stosunku 3:0. Jedyną porażkę w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów ponieśli we własnej hali właśnie z ekipą z Saarbrucken. Niemcy 15 października minimalnie zwyciężyli 3:2. Punkty dla Bogorii wywalczyli wówczas Panagiotis Gionis oraz Pavel Sirucek.

 

To właśnie Panos, Siru oraz Marek Badowski spróbują pokonać bardzo mocny zespół niemiecki w Saarbrucken. Z pewnością patrząc jak w tym sezonie prezentują się grodziszczanie jest to bardzo możliwe. Każdy z tej trójki pokazuje w tym sezonie równą wysoką formę, która daje Bogorii prowadzenie w tabeli na półmetku LOTTO Superligi oraz pewny już awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

 

Jednak zespół z Saarbrucken ma w swoich szeregach tenisistów stołowych światowej klasy. Liderem tej drużyny jest Patrick Franziska, wielokrotny Złoty Medalista Mistrzostw Europy. Wspierany jest on przez leworęcznego Shang Kuna, który przez parę lat znajdował się w głównej kadrze Chin. Oprócz nich są jeszcze młodzi gniewni Cristian Pletea, Darko Jorgic oraz Tomas Polansky. Z pewności każdy kibic grodziskiej drużyny może ostrzyć sobie zęby na to starcie, którego stawką będzie pierwsze miejsce w tabeli grupy C Ligi Mistrzów. Miejsce to prawdopodobnie da łatwiejszego przeciwnika w ćwierćfinale tych elitarnych rozgrywek. Wszystkich kibiców zachęcamy do oglądania jutrzejszej relacji live, na Laola1.tv, poniżej link do relacji:

 

https://www.laola1.tv/en-int/livestream/2019-12-10-1-fc-saarbrucken-tt-ks-dartom-bogoria-grodzisk-mazowi-len