Półfinałowe mecze LOTTO Superligi 28 i 31 maja

You are currently viewing Półfinałowe mecze LOTTO Superligi 28 i 31 maja

Wielkimi krokami zbliżają się spotkania Dartom Bogorii w półfinale LOTTO Superligi. Rywalem grodziszczan będzie Petralana TTS Polonia Bytom. Pierwszy mecz odbędzie się w Bytomiu 28 maja o godzinie 16. Rewanż w Grodzisku Mazowieckiem 31 maja o godzinie 18.

Tenisiści stołowi Bogorii przystąpią do rywalizacji z dwoma świeżo upieczonymi olimpijczykami Miłoszem Redzimskim i Panagiotisem Gionisem. Obaj w ostatnią sobotę uzyskali przepustki do najważniejszej imprezy czterolecia, która w sierpniu odbędzie się w Paryżu. Oprócz tej dwójki trener Paweł Fertikowski w walce o finał będzie mógł skorzystać z usług Marka Badowskiego i Japończyka Jina Takui. W fazie zasadniczej LOTTO Superligi Bogoria dwukrotnie pokonywała Polonię. We własnej hali w stosunku 3:1, zaś na Śląsku zdecydowanie 3:0.

Petralana Polonia Bytom niemal cały sezon gra w trzyosobowym składzie. Dwaj Polacy Patryk Chojnowski i Patryk Zatówka wspierani są przez leworęcznego Szweda Victora Brodda. To właśnie Brodd był bohaterem Polonii w meczach Ćwierćfinałowych LOTTO Superligi. Przeciwko Dojlidom Białystok wygrał wszystkie cztery pojedynki singlowe. W drugim półfinale mierzyć się będą ze sobą zespoły Dekorglassu Działdowo i Polski Cukier Gwiazdy Bydgoszcz. Wszystkich kibiców zapraszamy 31 maja do sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29 (I piętro) o godzinie 18 na mecz rewanżowy. Razem zawalczmy o finał LOTTO Superligi.