Znany terminarz I ligi kobiet

Od wyjazdowego spotkania z MRKS-em Gdańsk 11 września o godzinie 16 start w rozgrywkach I ligi kobiet rozpocznie nasza żeńska drużyna. Zespół dziewczyn, który w zeszłym sezonie wywalczył awans z drugiej ligi zostanie wsparty przez czołową zawodniczkę I ligi w zeszłym sezonie Aleksandrę Falarz.

Oprócz wspomnianej Oli Falarz w naszej drużynie w dalszym ciągu będą występować niemal wyłącznie młode adeptki naszej Akademii Tenisa Stołowego, które w zeszłym roku zajęły pierwsze miejsce w II lidze. Zosia Śliwka, Tosia Zembowicz i Milena Mirecka to jeszcze młodziczki, które należą do ścisłej krajowej czołówki w tej kategorii wiekowej. Podobnie jak Martyna Lis i Kasia Trochimiuk, które kończą powoli kategorie juniorek. Z pewnością transfer bardziej doświadczonej zawodniczki pomoże im w odnoszeniu zwycięstw w debiutanckim sezonie.

Falarz w swoim dorobku ma m.in. złote medale Mistrzostw Polski Juniorek, a także liczne występy na arenie międzynarodowej. W zeszłym sezonie broniła barw Broni Radom. W rankingu indywidualnym Ola zajęła pierwsze miejsce notując świetny bilans 25 zwycięstw i 5 porażek. Łącznie w sezonie 2020/2021 I ligi kobiet w grupie północnej w której występować będzie żeńska drużyna Bogorii wystąpi 11 zespołów. Swoje spotkania dziewczyny będą rozgrywać w naszej sali przy ulicy Kilińskiego 8a.  Pierwszy mecz we własnej sali dziewczyny rozegrają w ramach drugiej kolejki spotkań przeciwko UKS Chrobry Międzyzdroje 3 października o godzinie 16. Wszystkie spotkania dziewczyny będą rozgrywać właśnie w sobotnie popołudnie o godzinie 16. Dokładny terminarz spotkań naszej pierwszoligowej drużyny kobiet możecie znaleźć pod poniższym linkiem.

https://www.pzts.pl/pliki/2021/ligi/terminarz_1kpn_1_runda.pdf