13 września pierwszy mecz Bogorii w LOTTO Superlidze

You are currently viewing 13 września pierwszy mecz Bogorii w LOTTO Superlidze


To już pewne w drugą niedzielę września o godzinie 16 po prawie półrocznej przerwie wracają rozgrywki LOTTO Superligi. W pierwszy spotkaniu sezonu 2020/2021 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podejmie we własne hali  przy ulicy Westfala 3a ZKS Palmiarnię Zielona Góra.

Jest to świetna informacja dla wszystkich spragnionych sportowych emocji kibiców, którzy ponownie będą mogli oglądać tenis stołowy na najwyższym poziomie. Na początek ekipa prowadzona przez Tomasza Redzimskiego zmierzy się z beniaminkiem z Zielonej Góry. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie w wyniku przedwczesnego zakończenia sezonu Bogoria ukończyła rozgrywki LOTTO Superligi na drugim miejscu, a w ostatnim pełnym sezonie 2018/2019 sięgnęła po siódmy w historii tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Wiemy, że już, że w pierwszym spotkaniu sezonu rozgrywanego w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a wystąpią na pewno Marek Badowski oraz Pavel Sirucek. Trzecim zawodnikiem będzie, któryś z młodych świetnie rokujących juniorów. Prawdopodobnie będzie to Miłosz Redzimski, który świetnie spisywał się na obozie kadry Polski seniorów pokonując w turniejach wewnętrznych czołowych tenisistów LOTTO Superligi. Uwielbiany przez grodziską publiczność Panagiotis Gionis dołączy do drużyny prawdopodobnie tuż po niedzielnym spotkaniu.

Goście  z kolei wystąpią w młodzieżowym polskim składzie z Kamilem  Nalepą i Łukaszem Wachowiakiem na czele. Oprócz nich w składzie znajduje się m.in. kolega Miłosza z reprezentacji Polski kadetów Mateusz Zalewski. Dla naszych tenisistów mecz z beniaminkiem będzie świetnym przetarciem przed meczem na szczycie 15 września. Dwa dni po meczu rozgrywanym w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a Bogoria zagra na wyjeździe z aktualnym Mistrzem Polski SOKOŁÓW S.A. Jarosław.

Oprócz sportowej rywalizacji organizatorzy spotkań jak zawsze przygotują dla kibiców inne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Przestrzegane będą również wszystkie obowiązujące aktualnie normy sanitarne, tak by każdy z kibiców mógł czuć się całkowicie bezpiecznie.