Świętuj NDTS z Bogorią w Parku Skarbków

Już w najbliższą niedzielę 13 września odbędzie się wielkie tenisowe święto czyli Narodowy Dzień Tenisa Stołowego, który Bogoria będzie celebrować piknikiem w grodziskim Parku Skarbków, który rozpocznie się o godzinie 10. Tego dnia w całym kraju będą odbywać się różne imprezy promujące naszą dyscyplinę, a to wszystko pod patronatem Polskiego Związku Tenisa Stołowego

W zeszłych latach w ramach Narodowego Dnia Tenisa Stołowego bawiliśmy się tenisem stołowym na PGE Narodowy w Warszawie. W tym roku impreza decyzją związku odbywać się będzie w całym kraju, oczywiście również w naszym Grodzisku Mazowieckim. Miejscem spotkania fanów plastikowej piłeczki będzie Park Skarbków, gdzie różne zabawy, gry i atrakcje będą prowadzić trenerzy Akademii Tenisa Stołowego Bogorii.

W ramach imprezy przewidziane są również otwarte turnieje z nagrodami. Nie zabraknie również szkoleń tenisa stołowego dla najmłodszych oraz zabaw zręcznościowych. To wszystko pod okiem naszych trenerów. A do tego będą dmuchańce i inne atrakcje, o których będziemy informować na bieżąco.

Liczymy bardzo na waszą obecność, tak byśmy ten wyjątkowy dzień plastikowej piłeczki mogli wspólnie świętować. Wszystkie zdjęcie czy nagrania z naszego pikniku będą potem udostępniane w mediach związanych z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego oraz mediach ogólnopolskich, dlatego tak ważna jest wasza obecność.

A po pikniku oczywiście przenosimy się wspólnie do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, gdzie pierwsza drużyna Bogorii zainauguruje rozgrywki LOTTO Superligi w sezonie 2020/2021. Początek meczu z ZKS Palmiarnią Zielona Góra punktualnie o godzinie 16.