Przekaż 1% na rozwój młodych talentów Akademii Bogorii

You are currently viewing Przekaż 1% na rozwój młodych talentów Akademii Bogorii

Od połowy można zgłaszać deklaracje podatkowe za 2020 roku. Gorąco zachęcamy do przekazania 1% podatku i wsparcia szkolenia i rozwoju młodych talentów w Akademii Tenisa Stołowego klubu Bogoria.

Co roku w naszej Akademii szkolimy blisko 100 dzieci w Grodzisku Mazowieckim. Wielu z nich zdobywa już medale na arenie wojewódzkiej, ogólnopolskiej a także międzynarodowej. Na Mistrzostwach Polski w 2020 roku adepci naszej Akademii zdobyli aż 14 medali w kategoriach Żaków, Młodzików, Kadetów i Juniorów, a także osób niepełnosprawnych. Oznacza to, że we wszystkich kategoriach wiekowych adepci naszej Akademii znajdowali się na podium najważniejszych zawodów krajowych.

Co więcej bardzo duża grupa naszych młodych zawodników wywalczyła kilkadziesiąt medali w Mistrzostwach Województwa. Od zeszłego sezonu utworzona została również druga oraz trzecia drużyna Bogorii składająca się niemal wyłącznie z wychowanków naszej Akademii. Druga drużyna plasuje się obecnie na pierwszym miejscu w tabeli II ligi, która rozgrywana jest na szczeblu centralnym. Trzecia z kolei jest prawdopodobnie najmłodszym zespołem w lidze i dzielnie walczy w III lidze. Również w ramach działalności naszej Akademii Tenisa Stołowego organizujemy wiele turniejów tenisa stołowego dla najmłodszych, promujących tą piękną dyscyplinę. Bardzo zależy nam na wszystkich dzieciach uczęszczających na nasze zajęcia i każdemu staramy się stworzyć jak najlepsze warunki do treningu.

Przekazane pieniądze z 1% podatku przekażemy na dofinansowanie adeptów naszej Akademii w obozach sportowych, tak by mogli jeszcze bardziej podnosić swoje umiejętności sportowe. A w przyszłości mogli stanowić o sile pierwszej drużyny Bogorii.

Przekazanie 1% podatku z pewnością umożliwi dalszy rozwój Akademii. Tym bardziej, że z roku na rok mamy coraz bardziej ambitne plany i dążymy do dalszego rozwoju naszej organizacji. Wspierając naszą Akademie Tenisa Stołowego pomagacie państwo w propagowaniu tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży na terenie całej gminy Grodzisk Mazowiecki. Profesjonalnemu szkoleniu najmłodszych dzieci oraz organizowaniu licznych turniejów naszej Akademii z nagrodami.

Jak przekazać 1%

W deklaracji podatkowej PIT należy w rubrykach wpisać

122. Numer KRS 0000197334

124. Cel szczegółowy 1% dla KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki