Koniec oczekiwania, wraca LOTTO Superliga

Po ponad dwóch miesiącach długiego wyczekiwania wraca LOTTO Superliga, jedna z najlepszych lig w Europie. Na początek tenisiści stołowi Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki zmierzą się we własnej hali z KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów. Początek spotkania 3 września o godzinie 18.

W hali sportowej przy ulicy Westfala 3a grodziscy kibice będą mogli zobaczyć przede wszystkim wracającego po dłuższej przerwie spowodowanej urazem biodra Marka Badowskiego. Kapitan Bogorii ostatni raz przy stole zaprezentował się pod koniec 2020 roku. Ze zdrowiem popularnego Banego jest już lepiej i z pewnością da on z siebie wszystko by poprowadzić grodziskich gladiatorów do zwycięstwa i dobrego startu sezonu. W składzie powinien się znaleźć również Pavel Sirucek, który niedawno również miał dużego pecha. Ze względu na zakażenie koronawirusem nie mógł zagrać w Igrzyskach Olimpijskich. Dla Czecha mógł to być debiut w najważniejszej imprezie czterolecia.

Jeśli chodzi o naszego rywala z Suchedniowa, to drużyna, która prężnie rozwija się z roku na rok. W ostatnim sezonie zespół z województwa świętokrzyskiego okazał się najlepszy w rozgrywkach I ligi. Mecz z Bogorią będzie dla nich debiutem w najwyższej klasie rozgrywkowej. Mimo to Global Pharma skompletowała naprawdę mocny skład. W swoich szeregach ma dwóch Mistrzów Polski w grach podwójnych Jakuba Perka i Daniela Bąka. Dla Perka mecz w Grodzisku Mazowieckim będzie sentymentalnym powrotem. To właśnie ten tenisista był w składzie kiedy Bogoria wywalczyła swój pierwszy finał w ekstraklasie mężczyzn.

Organizatorzy, jak zawsze postarają się stworzyć świetną atmosferę tego widowiska organizując różne konkursy. Dlatego liczymy również na obecność najlepszych kibiców w Polsce, byśmy razem świetnie mogli otworzyć sezon.