Miłosz Redzimski nie zagra w spotkaniach z Jarosławiem

Niestety ze względu na kontuzję i zabieg kości śródręcza Miłosz Redzimski nie będzie mógł w najbliższych spotkaniach Dartom Bogorii. W tym ćwierćfinałach fazy play-off z Sokołam S.A. Jarosław. Mecz rewanżowy zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 10 kwietnia o godzinie 16 w naszej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

– Miłosz jest po zabiegu, a teraz go czeka 6-tygodniowa przerwa. Oczywiście w tym czasie skupi się na intensywnym treningu fizycznym – mówi Tomasz Redzimski, trener 7-krotnych Mistrzów Polski oraz tata Miłosza.

Wicemistrz Świata kadetów Miłosz Redzimski z powodu urazu dłoni skreczował w 5 secie półfinału Indywidualnych Mistrzostw Polski ze swoim kolegą klubowym Markiem Badowskim. Przegrywał 1:3 i 2-7. Ostatecznie w turnieju w Częstochowie wywalczył brąz w singlu oraz w deblu z Przemysławem Walaszkiem. Marek Badowski z kolei w tych samych zawodach zdobył srebrne medale w singlu i mikście z Natalią Bajor. W obliczu kontuzji Miłosza grodziscy kibice bardzo liczą na dobrą dyspozycję naszego kapitana. Marek ostatnio nie ma żadnych problemów zdrowotnych i jest gotowy na najważniejsze mecze LOTTO Superligi w sezonie 2021/2022;

– W ćwierćfinale play-off zagramy w składzie: Panagiotis Gionis, Marek Badowski, Pavel Sirucek, Sun Shiyu – powiedział szkoleniowiec Tomasz Redzimski. W tym sezonie Miłosz Redzimski miał bilans gier 9-6 w singlu oraz 3-1 w deblu, a występował wspólnie z Markiem Badowskim, Michałem Gawlasem i Sun Shiyu. Spośród całej drużyny zdecydowanie najlepiej prezentuje się Panagiotis Gionis. Przeżywający trzecią, a może nawet czwartą młodość Panos w tym sezonie wygrał wszystkie 10 pojedynków. Jeśli chodzi o Marka to jego bilans przedstawia się 12-8, Pavla 5-3, zaś Suna 5-6. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy w niedzielne popołudnie do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.