VIII edycja Pingla Cup 17-18 września

  • Post category:Pingla Cup

Bardzo wiele rodziców, trenerów i przede wszystkim młodych zawodników czekało na tą informację. Organizatorzy podali, że VIII edycja ogólnopolskiego turnieju Pingla Cup odbędzie się w dniach 17-18 września 2022 roku. Co więcej po raz pierwszy impreza zostanie rozegrana na nowej hali sportowo-widowiskowej w Grodzisku Mazowieckim.

Turniej Pingla Cup, to organizowane przez klub sportowy Bogoria, nieprzerwanie od 2015 roku zawody dla dzieci grających w kategorii Skrzat i Żak. Od kilku lat najważniejszym celem turnieju nie jest wyłonienie zwycięzcy. Głównym celem naszej imprezy jest pobudzenie w dzieciach wyobraźni, że mogą one za kilkanaście lat stanowić o sile tenisa stołowego w naszym kraju. Przy tym mają się świetnie bawić i czerpać radość ze współzawodnictwa z pozostałymi dziećmi z całego kraju.

A to wszystko przy niezwykłej otoczce i atmosferze. Jak co roku nie zabraknie showcourtów w których swoje spotkania rozgrywa pierwsza drużyna Bogorii, na specjalnej wykładzinie. Będą też zawodnicy naszej drużyny i będą do dyspozycji młodych adeptów.

Nie zabraknie też szalonego reportera, który nie tylko przeprowadzi wywiady z dziećmi, ale także wprowadzi do kortu w rytm muzyki młodych bohaterów VIII edycji Pingla Cup. Spodziewamy się, że na nowej hali przy ulicy Sportowej w Grodzisku Mazowieckim to wszystko wyglądać będzie jeszcze lepiej. To właśnie turniej Pingla Cup będzie pierwszą organizowaną na nowej hali imprezą tenisa stołowego. Już niedługo ukaże się komunikat organizacyjny zawodów, a także informacja dotycząca zapisów. Sprawdzajcie nasze media społecznościowe, a także stronę internetową, bo tam właśnie pojawiać się będzie więcej informacji o VIII edycji Pingla Cup.