210 zgłoszonych dzieci do Pingla Cup

  • Post category:Pingla Cup

Ponownie ponad 200 młodych zawodników i zawodniczek zgłosiło się do VIII edycji Pingla Cup. Turniej który zostanie rozegrany po raz pierwszy na nowej hali, odbędzie się już w najbliższy weekend.


Do największego ogólnopolskiego turnieju dla Skrzatów i Żaków po raz kolejny zgłosiły się dzieci z całej Polski. Potwierdza to bardzo dobrą renomę, jaką turniej organizowany przez Bogorię cieszy się od kilku lat. Dodatkowego smaczku dodaje chęć rywalizacji na nowej hali.

Organizatorzy już przygotowują moc atrakcji, które są bardzo dobrze znane dzieciom, rodzicom i trenerom. A to wszystko by wzmocnić jeszcze u dzieci chęć marzenia o mistrzostwie. W poprzednich latach w Pingla Cup brali udział Miłosz Redzimski, Zosia Śliwka i Natalia Bogdanowicz, Aleks Pakuła czyli aktualni medaliści Mistrzostw Europy w kategoriach młodzieżowych.

Tuż przed samymi zawodami na oficjalnej stronie turnieju ukaże się pełna lista startowa oraz losowanie kategorii Skrzatów i Żaków. Tam również znajdować się będą na bieżąco aktualizowane wyniki turnieju. Mamy nadzieję, że zbliżającą się VIII edycja po raz kolejny okaże się wyjątkowa, a wszyscy którzy przyjadą do Grodziska Mazowieckiego wracać będą z uśmiechem na twarzy.