Miłosz Redzimski z brązowym medalem ME do lat 21 w mikście

You are currently viewing Miłosz Redzimski z brązowym medalem ME do lat 21 w mikście

W Sarajewie odbywają się aktualnie Młodzieżowe Mistrzostwa Europy. W stolicy Bośni i Hercegowiny rywalizuje nasz Miłosz Redzimski, który wraz z Anną Brzyską stanie na trzecim stopniu podium gry mieszanej. Redzimski przed chwilą również awansował do ćwierćfinału gry indywidualnej.

W zeszłym roku wychowanek Bogorii również wywalczył brązowy medal tych zawodów, w grze indywidualnej. Tym razem Miłosz wystąpił w trzech konkurencjach. We wspomnianym mikście, wraz z Anną Brzyską pokonali trzy duety, w tym dwa bardzo silne z Francji i Rumunii. W grze o awans do strefy medalowej polska para zwyciężyła 3:1 w setach Dariusa Movileanu oraz Elenę Zaharię. W dzisiejszym półfinale z kolei ulegli oni 1:3 innej parze z Rumunii Eduard Ionescu/Ioana Singeorzan. Jeśli chodzi o grę deblową, to Miłosz wraz z Mateuszem Zalewskim, zmagania zakończyli na ćwierćfinale.

Młody Redzimski jest cały czas w grze turnieju indywidualnego. W rywalizacji grupowej wygrał wszystkie trzy gry, zostawiając w pokonanym polu zawodników z Hiszpanii, Włoch i Austrii. Dosłownie przed chwilą po bardzo wyrównanej grze tenisista z Bogorii zwyciężył 4:3 w setach Adama Klajbera ze Słowacji. Teraz zawalczy o 17.20 z Rumunem Iulianem Chiritą, a stawką będzie awans do strefy medalowej. Spotkanie to będzie można obejrzeć na stronie:

https://www.ettu.tv/en-int/page/home-ettu