4 czerwca kończą się zapisy do Pingla Cup

You are currently viewing 4 czerwca kończą się zapisy do Pingla Cup

Niewiele ponad 2 tygodnie pozostały do końca zapisów do IX edycji największego ogólnopolskiego turnieju w Polsce dla Skrzatów i Żaków. Impreza w tym roku zostanie rozegrana w dniach 17 i 18 czerwca w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, dlatego nie warto czekać z zapisami.

Na chwilę obecną mamy blisko 100 zgłoszonych dziewczynek i chłopców z różnych części kraju. Przypominamy, że zapisywać do zawodów można się poprzez formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na oficjalnej stronie turnieju w zakładce “Zapisz Się”. Link do zapisów można znaleźć również poniżej:

W trakcie zawodów jak co roku organizatorzy oprócz sportowej rywalizacji planują moc atrakcji. Jak co roku nie zabraknie turnieju gier podwójnych. Zgłoszenia do debli możliwe będą w trakcie zawodów. Organizatorzy planują również różne konkursy zręcznościowe dla dzieci, rodziców i trenerów. Nasi reporterzy chętnie przeprowadzą wywiady z uczestnikami, które potem dostępne będą na YouToubowy kanale Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Czołowi zawodnicy Bogorii oraz Polski w kategorii Seniorów dołączą również do imprezy, po to by zagrać z uczestnikami zawodów. Jak co roku najważniejszy będzie uśmiech dzieci i dobra zabawa, której nie można przegapić. Dlatego nie zwlekaj i zapisz już dziś swoje dziecko lub zawodnika.