Miłosz, Michał, Aleks i Maja zagrają w Mistrzostwach Europy

You are currently viewing Miłosz, Michał, Aleks i Maja zagrają w Mistrzostwach Europy

Aż czwórka młodych zawodników Bogorii znalazło się składzie reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów. Impreza w dniach 14-23 lipca odbędzie się w Gliwicach.

Łącznie powołanie na najważniejszy turniej sezonu dla Kadetów i Juniorów otrzymało 20 zawodników i zawodniczek. Do widoku Miłosza w składzie reprezentacji zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Młody Redzimski to wszak Młodzieżowy Mistrz Europy do lat 21 w singlu. W Gliwicach będzie jedną z największych gwiazd zawodów. Powołania dla Michała, Aleksa i Mai to zasługa bardzo udanych Mistrzostw Polski w ich wykonaniu. Każdy z tej trójki wywalczył w tej imprezie po trzy medale.

W Gliwicach reprezentanci Bogorii zagrają w grze indywidualnej, drużynowej, deblowej i mieszanej. Co ciekawe Gawlas, Pakuła i Łakoma będą debiutować w imprezie tak ważnej rangi. W zeszłym roku Aleks grał w nieoficjalnych Mistrzostwach Europy Młodzików i tam wywalczył dwa krążki, srebrny w drużynach mieszanych i brązowy w singlu. Warto podkreślić, że żaden inny klub nie ma wśród powołanych większej liczby zawodników.