W sobotę Amatorski Turniej w hali przy Sportowej 29

You are currently viewing W sobotę Amatorski Turniej w hali przy Sportowej 29

Klub Sportowy Bogoria wraz z gminą Grodzisk Mazowiecki, Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Kancelarią Prezesa Rady Ministrów zapraszają na w sobotę 29 lipca na otwarty turniej tenisa stołowego.

Zawody rozegrane zostaną w czterech kategoriach wiekowych: dzieci do lat 16, kobiet, open oraz amatorskiej (dla osób bez licencji PZTS). Najważniejsza informacja jest taka, że zapisy są tylko możliwe drogą elektroniczną do 28 lipca (godzina 13), na adres mailowy: dominik.wieczorek@bogoriagrodzisk.pl lub edyta.skoczen@bogoriagrodzisk.pl . Nie będzie możliwości zapisania się na miejscu.

Będą to pierwsze otwarte zawody na nowej sali treningowej Bogorii, która znajduje się na pierwszy piętrze Hali Sportowo-Widowiskowej CAilS przy ulicy Sportowej 29. Sala swoją inaugurację miała pod koniec maja tego roku. Niewątpliwie jest to obiekt, którym możemy się chwalić nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Oczywiście dla najlepszych zawodników turnieju przewidziane są puchary, medale, a także nagrody rzeczowe. Udział w turnieju jest całkowicie bezpłatny. Dobra atmosfera gwarantowana. Więcej informacji, wraz z harmonogramem można znaleźć na plakacie promującym imprezę.