Znamy terminy Finału Pucharu Europy i Ćwierćfinału LOTTO Superligi

You are currently viewing Znamy terminy Finału Pucharu Europy i Ćwierćfinału LOTTO Superligi

Końcówka Kwietnia będzie kluczowa dla losów tego sezonu. Najpierw tenisiści stołowi Dartom Bogorii zagrają spotkania ćwierćfinału LOTTO Superligi, a następnie zawalczą w finale Pucharu Europy.

Rywalem w walce o awans do strefy medalowej Superligi będzie Oxynet Jarosław. Pierwszy mecz wyjazdowy zostanie rozegrany 19 kwietnia (piątek) o godzinie 18. Rewanż dwa dni później w Grodzisku Mazowieckim o godzinie 18. Wiemy już, że do rywalizacji przystąpimy w składzie: Miłosz Redzimski, Marek Badowski, Panagiotis Gionis, Michał Gawlas. W trakcie niedzielnego meczu 21 kwietnia będzie można kupić bilety na finały Pucharu Europy oraz zapisać się na zorganizowany wyjazd do Działdowa na mecz rewanżowy.

Klub Sportowy Bogoria ma aż 60 miejsc w Działdowie na to spotkanie. Pierwszy mecz niezwykle ważnego dwumeczu odbędzie się w naszej sali tenisowej 25 kwietnia o godzinie 19.30. Rewanż w Działdowie 27 kwietnia (sobota) o godzinie 17. Aby wspomóc naszą drużynę w tym kluczowym meczu organizujemy wyjazd na mecz. Więcej informacji dotyczącej wyjazdu będzie można się dowiedzieć 21 kwietnia w trakcie rewanżowego meczu z Oxynet Jarosław.