135 zawodników zagrało w Amatorskim Turnieju Bogorii

You are currently viewing 135 zawodników zagrało w Amatorskim Turnieju Bogorii

Pierwsze oficjalne zawody na nowej sali treningowej przy ulicy Sportowej ściągnęły bardzo dużą ilość fanów plastikowej piłeczki. W zmaganiach brali udział nie tylko zawodnicy z grodziskiej gminy, czy województwa mazowieckiego, ale również z różnych części kraju.

Turniej rozpoczął się w sobotni poranek punktualnie o godzinie 10. Zawody odbywały się w czterech kategoriach: dzieci do lat 16, kobiety, open oraz amatorzy bez licencji PZTS. Dla niektórych była to pierwsza okazja do zapoznania się z nowym domem Bogorii. W trakcie turnieju uczestnicy rywalizowali na 12 stołach w miłej i sportowej atmosferze. Udział w turnieju był bezpłatny, a partnerami zawodów była gmina Grodzisk Mazowiecki, Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Turniej prowadzony był systemem do dwóch porażek, a największym zainteresowaniem cieszyły się kategorie Open oraz Amatorzy. Dla najlepszych zawodników turnieju przygotowane były nagrody rzeczowe, medale oraz puchary. Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne imprezy, które w najbliższym sezonie często odbywać się będą w sali Bogorii przy ulicy Sportowej 29. Poniżej prezentujemy trójki najlepszych zawodników i zawodniczek w każdej kategorii wiekowej:

Dzieci do lat 16;

1. Wojciech Szymczak

2. Piotr Łącki

3. Adam Osica

Kobiety;

1. Aleksandra Gaś- Pietrzak

2. Anna Juszczyszyn

3. Yulia Paster

Open;

1 Grzegorz Pławski

2. Paweł Kałuski

3. Michał Odolczyk

Amatorzy;

1. Waldemar Józala

2. Lukasz Bednarek

3. Artur Kasprzak