19 października zagramy w Grodzisku z Mistrzem Czech

You are currently viewing 19 października zagramy w Grodzisku z Mistrzem Czech

W czwartek 19 października o godzinie 17 Bogoria zainauguruje zmagania w elitarnej Lidze Mistrzów. Rywalem grodziszczan będzie aktualny Drużynowy Mistrz Czech HB Ostrov Z.S. Mecz odbędzie się w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29.

To już kolejny sezon kiedy podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą reprezentować kraj oraz gminę na arenie międzynarodowej. Od tego sezonu Bogoria dołączyła do programu Poland Travel, w jego ramach będzie w swoich mediach promować lokalną i krajową turystykę. Pierwszym rywalem będzie dobrze znany z poprzedniego sezonu zespół z zachodnich Czech. W sezonie 2022/2023 Bogoria pokonała HB Ostrov na wyjeździe 3:1, zaś we własnej hali uległa 2:3. Drugim rywalem grupowym Bogorii w tym roku jest niemiecki potentat TTC Neu Ulm.

Tenisiści stołowi Dartomu Bogorii zrobią wszystko by jak najlepiej zacząć europejską kampanię. Dlatego do rywalizacji przystąpi w najmocniejszym składzie: Panagiotis Gionis, Jin Takuya, Miłosz Redzimski, Marek Badowski. Każdy z tej czwórki jest w bardzo dobrej dyspozycji co udowodnił w ostatnich meczach LOTTO Superligi. Po pięciu kolejkach ligowych grodziski zespół przewodzi ligowej tabeli.

Najbardziej znanym zawodnikiem drużyny HB Ostrov Z.S. jest zdecydowanie Pavel Sirucek. Czech przez 4 lata reprezentował barwy Bogorii, sięgając w tym czasie po dwa tytuły drużynowego Mistrza Polski. Popularny Siru wygrał dla polskiego zespołu wiele cennych gier i był bardzo lubianym zawodnikiem. Oprócz niego w składzie Mistrza Czech znajdziemy również Tomasa Treglera i David Reitsipies. Organizatorzy meczu szykują dla kibiców wiele atrakcji i niespodzianek. Także widzimy się 19 października o godzinie 17 w sali tenisowej przy ulicy Sportowej 29.