Pingla Cup już w ten weekend- najważniejsze informacje

You are currently viewing Pingla Cup już w ten weekend- najważniejsze informacje

8 i 9 czerwca Grodziska Hala Sportowa przy ulicy Sportowej 29 będzie gospodarzem X jubileuszowej edycji ogólnopolskiego turnieju Pingla Cup. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące turnieju.

Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się w sobotę o godzinie 9 oraz niedzielę o godzinie 8.30. W jego trakcie uczestników zawodów przywitają goście specjalni. Na pewno obecność jednego z nich będzie ogromną pozytywną niespodzianką dla dzieci. Sala do rozgrzewki dostępna będzie już godzinę wcześniej przed ceremonią otwarcia. W sobotę turniej będzie rozgrywany na obniżanych stołach. Turniej grupowy odbywać się będzie w 3,4 oraz 5 osobowych grupach. Awans do turnieju głównego wywalczy po dwóch najlepszych z każdej grupy, pozostali zaś będą walczyć w turnieju pocieszenia. Gry w drabince “od tyłu” rozgrywane będą do dwóch wygranych setów.

W przerwie obiadowej (pomiędzy grami grupowymi i turniejem głównym) przeprowadzone będą warsztaty z dietetykiem. Po raz kolejny nie zabraknie lubianych przez dzieci i dorosłych zadań zręcznościowych oraz pojedynków maskotek przy tenisowym stole. Biuro zawodów dostępne będzie w piątek od godziny 18, od godziny 19 z kolei dostępna będzie sala rozgrzewkowa.