Zapraszamy na Półkolonie “Wakacje z Bogorią”

You are currently viewing Zapraszamy na Półkolonie “Wakacje z Bogorią”

Klub Sportowy zaprasza na otwarte półkolonie pod hasłem “Wakacje z Bogorią”. Odbędą się one w terminie 29 lipca-2 sierpnia. Organizatorzy półkolonii przewidzieli moc atrakcji dla wszystkich uczestników.

Półkolonie dedykowane są dla dzieci w wieku 6-18 lat, które lubią łączyć aktywne spędzanie wolnego czasu z grą w tenisa stołowego. W ramach półkolonii odbywać się będą treningi tenisa stołowego, połączone z grami zespołowymi oraz wycieczkami. Na dzieci w trakcie turnusu czekać będą m.in. wycieczki:

▶️ Na Basen 🏊

▶️ Do Kina 🎥

▶️Na Stawy Walczewskiego 🏖️

▶️Do Kina Sferycznego 🌌

Zajęcia tenisa stołowego prowadzić będą trenerzy Akademii Tenisa Stołowego Bogorii. Każdy dzień uczestnicy zaczynać będą o godzinie 7.30, a kończyć o 16.30. W połowie każdego dnia dla dzieci przywożone będą ciepłe i smaczne obiady. Koszt półkolonii wynosi 1000 zł. Dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia Akademii Tenisa Stołowego Bogorii cena wynosi 950 zł. Klub zastrzega sobie możliwość rozwiązania grupy w przypadku zbyt małej liczby uczestników lub z przyczyn stanowiących przypadki siły wyższej w terminie do 5 dni przed rozpoczęciem danego turnusu. Warunkiem odbycia się Półkolonie, jest zgłoszenie się minimum 15 osób.

Zapisów można dokonywać drogą mailową pod adresem: biuro@bogoriagrodzisk.pl lub w biurze klubu przy ulicy Sportowej 29. Poniżej szczegółowy harmonogram, regulamin oraz karta zgłoszeniowa półkolonii.

Harmonogram

Regulamin

Karta Zgłoszeniowa