W czwartkowy wieczór zespół prowadzony przez trenera Zbyszka Grześlaka pokonał na wyjeździe 8:2 KS Heksa Niedrzwicę Dużą. Rewanżowy mecz w sobotę grodziskiej sali tenisowej o godzinie 11.
W fazie zasadniczej ekipa Bogorii II wygrała wszystkie 17 spotkań w II lidze obejmującej zespoły z województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Dzięki temu uzyskała prawo startu w barażu o I ligę. W nim rywalem naszej drużyny był najlepszy zespół II ligi z województw podlaskiego i lubelskiego. Zwyciężając wczoraj z Niedrzwicy Dużej Bogoria zrobiła bardzo duży krok w drogę awansu na szczebel centralny. Świetne gry zagrali Michał Gawlas oraz Jakub Stecyszyn, którzy wywalczyli komplet 2.5 punktu. Ważne 1.5 punkta dorzucili Wojtek Szymczak oraz Piotrek Łącki.
Ważnymi ogniwami grodziskiego zespołu przez cały sezon byli również Hubert Kwieciński oraz Adam Stąporek. Wczorajszy wynik oznacza, że w sobotę drużynie Zbyszka Grześlaka do awansu wystarczą trzy wygrane gry pojedyncze lub deblowe. W I lidze w tym sezonie występowały już zawodniczki Bogorii Grodzisk Mazowiecki, które zaprezentowały się ze świetnej strony zajmując wysokie drugie miejsce. Wszystkich chętnych zapraszamy do kibicowania w najbliższą sobotę o godzinie 11 do naszej sali tenisowej hali CAiIS. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli świętować awans do rozgrywek I ligi.