Diamentowa Rakietka: Nominacja dla Bogorii, Góraka i Redzimskiego

Już 11 lutego po raz trzeci zostaną wręczone Diamentowe Rakietki. W gronie nominowanych znaleźli się Daniel Górak, Tomasz Redzimski oraz klub Bogoria.

Gala, która odbędzie się w warszawskim hotelu Regent ma na celu nagordzenie wyróżniających się w 2015 roku osób i instytucji. W tegorocznej edycji w trójce nominowanych do "Drużyny roku" znalazła się Bogoria. Przypomnijmy, że nasz zespół został wybrany najlepszą drużyną w zeszłorocznej edycji. Również po raz kolejny nominację dla "Zawodnika roku" otrzymał indywidualny Mistrz Polski Daniel Górak. Oprócz "Góry" w zaszczytnym gronie znaleźli się również Kaii Yosida oraz Bartosz Such.

Z kolei tytułu z zeszłego roku w kategorii "Trener roku" będzie bronił Tomasz Redzimski. Warto również wspomnieć, że w 2015 roku nagrodzony Diamentową rakietką został Grodzisk Mazowiecki. Nasze miasto otrzymało nagordę w kategorii "Miasto Partner". Laureatów tegorocznej edycji wyłonią przedstawiciele 12 klubów Wschodzący Białystok Superligi Tenisa Stołowego, która jest organizatorem tego wydarzenia. Poza wyłonieniem zwycięzców w poszczególnych kategoriach gala "Diamentowa Rakietka" jest także okazją do integracji środowiska tenisa stołowego oraz wyznaczania kolejnych, wspólnych celów na kolejny rok, który ze względu na Igrzyska Olimpijskie będzie bardzo ważny dla naszej dyscypliny.