Przekaż 1% na Akademie Tenisa Stołowego

Zachęcamy do przekazania 1% podatku i wsparcie szkolenia i rozwoju młodych talentów w Akademii Tenisa Stołowego klubu Bogoria.

Co roku w naszej Akademii szkolimy blisko 100 dzieci we wszystkich szkołach na terenie gminy Grodzisk Mazowiecki. Wielu z nich zdobywa już medale na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. W 2016 roku wychowankowie naszej Akademii zdobyli cztery złote, cztery srebrne i jeden brązowy medal w Mistrzostwach Województwa, w różnych kategoriach. Na Mistrzostwach Polski z kolei zdobyliśmy jeden złoty, jeden srebrny i dwa brązowe medale w kategoriach Żaków i Młodzików. W tym sezonie utworzona została również druga drużyna Bogorii składająca się z samych wychowanków, którzy dzielnie od początku jako prawdopodobnie najmłodsza drużyna na Mazowszu dzielnie walczy w rozgrywkach III Ligi.

Przekazanie 1% podatku z pewnością umożliwi dalszy rozwój Akademii. Tym bardziej, że z roku na rok mamy coraz bardziej ambitne plany i dążymy do dalszego rozwoju naszej organizacji. Wspierając naszą Akademie Tenisa Stołowego pomagacie państwo w propagowaniu tenisa stołowego wśród dzieci i młodzieży na terenie całej gminy Grodzisk Mazowiecki. Profesjonalnemu szkoleniu najmłodszych dzieci oraz organizowaniu licznych turniejów naszej Akademii z nagrodami.

 Jak przekazać 1%

W deklaracji podatkowej PIT należy w rubrykach wpisać

122. Numer KRS 0000197334

124. Cel szczegółowy 1% dla KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki