Zakończenie sezonu Bogorii

You are currently viewing Zakończenie sezonu Bogorii

W piątek 23 czerwca w świetlicy w Opypach doszło do podsumowania 2022/2023 w wykonaniu całego klubu sportowego Bogoria. W miłej atmosferze porozmawiano o tym co udało się zrobić przez ostatnie 9 miesięcy.

Cieszyła bardzo duża frekwencja w trakcie spotkania. Nie zabrakło młodych zawodników ich rodziców, ale również osób z grodziskiej ligi amatorów. 9 tytuł Drużynowego Mistrza Polski oraz półfinał Pucharu Europy to główne osiągnięcia pierwszej drużyny, która miała świetny sezon. Zadowoleni ze swojej postawy mogą być młodsi zawodnicy klubu Bogoria. 22 medale Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych to rekordowe osiągnięcia w historii klubu. Do tego zwycięstwa w klasyfikacji klubowej LZS oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W trakcie spotkania podkreślono również sukcesy organizacyjne. Główny z nich to otwarcie nowej sali treningowej Bogorii przy ulicy Sportowej 29. Dzięki temu wszyscy mogą trenować w doskonałych warunkach. Duże zaangażowanie wielu osób sprawiło również, że IX edycja Pingla Cup cieszyła się bardzo pozytywnymi opiniami. Na koniec wręczono nagrody dla drużyn biorących udział w Grodziskiej Lidze Amatorów. Po części oficjalnej przyszedł czas na integrację całego środowiska Bogorii oraz pyszne jedzenie z grilla. Teraz czas na zasłużone wakacje, a potem powrót do ciężkiej pracy by kolejny sezon również mógł należeć do udanych.