Już dziś mecz na szczycie z Dekorglassem Działdowo

Po rundzie spotkań w Lidze Mistrzów, do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. powraca LOTTO Superliga i to od razu z hitem 10. kolejki spotkań. We wtorkowy wieczór, przeciwnikiem Bogorii będzie lider tabeli Dekorglass Działdowo.

Bogoria w tegorocznych rozgrywkach Lotto Superligi radzi sobie dobrze. W bardzo mocnej lidze, podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zgromadzili do tej pory 19 punktów w 9 spotkaniach. Co więcej od wyjazdowego zwycięstwa z Morlinami Ostróda tenisiści Bogorii odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu (trzy w Lotto Superlidze oraz jedno w Lidze Mistrzów). Nasz przeciwnik z Działdowa do tej pory zgromadził o jeden punkt więcej i jest liderem rozgrywek LOTTO Superliga. W przypadku zwycięstwa nasi zawodnicy awansowaliby na fotel lidera rozgrywek. Dla drużyny z Warmii będzie to również okazja do rewanżu na Bogorii za przegrany półfinał play-off w zeszłorocznych rozgrywkach Lotto Superligi.

Bogoria do spotkania z Dekorglassem przystąpi w składzie: Pavel Sirucek, Daniel GÓRAK, Han Chuanxi i Michał Bańkosz.. Brązowy medalista z poprzedniego sezonu LOTTO Superliga do Grodziska Mazowieckiego prawdopodobnie przyjedzie w składzie: Paweł Fertikowski, Jiri Vrablik, Yang Wang oraz Kenta Matsudaira. Największą gwiazdą obecnego lidera ligi jest oczywiście Matsudaira, który obecnie w międzynarodowym rankingu ITTF zajmuje wysokie 9. miejsce. Na meczu będzie również Telewizja TVP3, która przeprowadzi transmisję z tego spotkania. Dlatego zapraszamy wszystkich do przyjścia dziś do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a by pokać całej Polsce jak dopingują najlepsi kibice tenisa stołowego w kraju.