Runda Mistrzowska wkracza w decydującą fazę

You are currently viewing Runda Mistrzowska wkracza w decydującą fazę

 

FOTO STRONA1.jpg

Nie tylko tenisistki stołowe Bogorii będą miały zapracowane najbliższe dni. W piątkowy oraz poniedziałkowy wieczór podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego rozegrają dwa ważne spotkania w LOTTO Superlidze. Oba zaplanowane są na godzinę 18.

Do końca fazy zasadniczej Superligi naszym zawodnikom pozostało zaledwie pięć gier. Cały czas grodziszczanie liczą się w walce o wygranie rundy zasadniczej i przystąpienie do fazy play-off z pierwszego miejsca. Aby tak się jednak stało potrzebne są zwycięstwa na trudnych terenach.

Zawodnicy trenera Tomasza Redzimskiego udali się najpierw do Torunia, gdzie już dziś zmierzą się w hicie kolejki, z miejscową Energą-Manekin. Bardzo ciekawie zapowiadają się szczególnie pojedynki polskich tenisistów. Miłosz Redzimski, który w weekend wygrał Grand Prix Polski Seniorów, w drodze do zwycięstwa pokonał m.in. liderów Energi Konrada Kulpę oraz Tomka Kotowskiego. Ciekawie może wyglądać również rywalizacja naszego kapitana Marka Badowskiego ze wspomnianymi graczami oraz Damianem Węderlichem.

W poniedziałek 7 lutego z kolei po długiej podróży zawalczymy o punkty do ligowej tabeli z Sokołów S.A. Jarosław. Prawdopodobnie w obu spotkaniach wystąpimy w składzie: Miłosz Redzimski, Marek Badowski, Pavel Sirucek oraz Sun Shiyu. Szerszy skład pozwala trenerowi Redzimskiemu dobrać wyjściową trójkę pod zespół rywali. Jeśli chodzi o skład zespołu z Jarosławia to jest on sporą niewiadomą. W klubie z Podkarpacia są bardzo silni zawodnicy, jak na warunki LOTTO Superligi, chociażby Grigory Vlasov, Konstantions Angelakis czy Eric Jouti. Jednak oni nie grali w ostatnich spotkaniach.

Transmisję z piątkowego, jak i poniedziałkowego spotkania będzie można znaleźć na stronach internetowych LOTTO SUPERLIGI. Superliga wróci do Grodziska Mazowieckiego 11 marcia, kiedy to w hitowym pojedynku podejmiemy przy Westfala 3a, Dekorglass Działdowo.