Miłosz niepokonany w LOTTO Superlidze

16-letni Miłosz Redzimski jest najlepszym zawodnikiem kończącej się powoli I rundy LOTTO Superligi. Wychowanek Bogorii ma niesamowity bilans indywidualny wynoszący 17-0 i 100% skuteczności wygranych gier singlowych.

Miłosz przenosi świetną formę z turniejów indywidualnych do rozgrywek ligowych i europejskich. Aktualnie przewodzi rankingowi indywidualnemu rozgrywek Superligi. Za nim znajdują się Jakub Dyjas (18-1) oraz Kaii Konishi (13-2). To właśnie przeciwko zawodnikom Dekorglassu Działdowo młody Redzimski rozegrał najlepsze gry w sezonie. Z Dyjasem zwyciężył w skróconym pojedynku 2:0 w setach, z grającym uchwytem piórkowym Konishim zwyciężył 3:1 w setach. Równie wartościowe zwycięstwo z innym piórkowcem Taisei Matshushitą grodziski tenisista odniósł tuż przed świętami. Matshushita we wspomnianym rankingu plasuje się na 6. miejscu.

Do tej pory Miłosz aż siedem razy miał sytuację kiedy zdobywał w meczu komplet dwóch punktów. Niewątpliwie jego ważny wygrane gry, sprawiają, że Bogoria w tabeli ligowej plasuje się na wysokim trzecim miejscu. Pozytywny bilans gier ma również Panagiotis Gionis. Do tej pory grecki defensor rozegrał 10 spotkań singlowych, z czego wygrał 7. Panos świetnie spisywał się w rozgrywkach europejskiej Ligi Mistrzów. Wygrał w niej wszystkie 5 pojedynków, co bardzo przybliżyło Bogorię do awansu do ćwierćfinału Pucharu Europy. Jeśli chodzi o młodych zawodników, to dodatni bilans ma również leworęczny Koreańczyk Jang Seongil, który wygrał 3 z 4 meczów singlowych. Nasi Mistrzowie Polski Juniorów w drużynie Michał Gawlas i Jacek Mitas mają odpowiednio bilans, 2-6 oraz 0-2. Pod koniec roku przy stole w barwach Bogorii zaprezentował się również Arek Żuk, który ma bilans 0-2.

Najbliższy mecz grodziscy gladiatorzy zagrają 4 stycznia na wyjeździe przeciwko ASTS Olimpii-Unii Grudziądz. Początek meczu o godzinie 18.