Ważne informację dotyczące rozrywek Amatorskich

You are currently viewing Ważne informację dotyczące rozrywek Amatorskich

Wrzesień to nie tylko miesiąc kiedy rozpoczynają się zajęcia w ramach naszej Akademii Tenisa Stołowego. Do stołów równie chętnie wracają pasjonaci tenisa stołowego. Poniżej kilka informacji dotyczących treningów dla pełnoletnich osób.

Już kolejny sezon odbywać się będą rozgrywki Grodziskiej Ligi Amatorów ( mecze i treningi odbywają się w w poniedziałki, środy, piątki w godzinach 20:00 – 22:00). Grodziskiej Lidze Amatorów w tym czasie przysługiwać będzie 8 stołów. Co ważne do nowych zmagań drużynowych zgłosiło się 10 ekip co jest rekordowym wynikiem.

W dniach Poniedziałek, wtorek, środa , czwartek, piątek – będzie wynajem stołów w godzinach od 20:00 do 22:00. Koszt wynajęcia stołów 1 h – 40 zł, przy wynajęciu na dwie godziny koszt wynosi 60 zł. Wynająć stół mogą wszyscy chętni.. Zapisy na wynajem stołów poniedziałek, środa, piątek u Pana Piotra Mireckiego pod numerem telefonu 501299953. Z kolei we wtorek, czwartek stoły można wynajmować u trenera Kamila Kaczmarka. Do niego numer telefonu 792090615.

Jeśli chodzi o otwarte treningi amatorów z trenerem Kamilem Kaczmarkiem w dalszym ciągu będą one we wtorki oraz czwartki w godzinach 20:00-21:45 koszt jednorazowy to 40 zł za trening. Przy zakupie karnetu miesięcznego koszt jednego treningu wynosi 35 zł , zapisy i informacje u trenera Kamila.