Drużyna kobiet rozpoczyna zmagania w II rundzie

You are currently viewing Drużyna kobiet rozpoczyna zmagania w II rundzie

6 lutego spotkaniem wyjazdowym z ATS Białystok zawodniczki Dartom Bogorii zainaugurują zmagania w II rundzie sezonu zasadniczego I ligi. Z tego spotkania planujemy przeprowadzić relacje live na naszym Facebookowym profilu.

Na półmetku rozgrywek debiutujące w I lidze nasze młode zawodniczki zajmują drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do liderującej drużyny z Białegostoku. Sobotni mecz na Podlasiu będzie zatem spotkaniem na szczycie tabeli I ligi grupy północnej. Początek pojedynku o godzinie 16.

Jak do tej pory podopieczne trenera Zbyszka Grześlaka wygrały 6 spotkań, 1 zremisowały i 2 przegrały, a to daje im 13 punktów w ligowej tabeli. Pierwszy mecz między tymi zespołami w Grodzisku Mazowieckim był niezwykle wyrównany i zakończył się remisem 5:5, chociaż nasze zawodniczki były bardzo blisko zwycięstwa. Martyna Lis przy stanie 5:4 miała piłki meczowe by wygrać na pierwszym stole z Gabrielą Dyszkiewicz i dać zwycięstwo Bogorii w całym meczu.

Nasz sobotni rywal oprócz tego remisu stracił punkty tylko w jeszcze jednym meczu. 8:2 ATS pokonała drużyna Chrobrego Międzyzdroje, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli z punktem straty do Bogorii. Liderką zespołu ATS-u jest wspomniana Gabriela Dyszkiewicz, która w rankingu indywidualnym I ligi plasuje się na drugim miejscu z bilansem gier 15-3. Bardzo wysokie trzecie miejsce w tym rankingu zajmuje liderka naszej drużyny Ola Falarz. W przypadku zwycięstwa nasze dziewczyny awansują na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Relację z tego spotkania będzie można obejrzeć na naszym fanpagu pod poniższym linkiem:

 https://www.facebook.com/BogoriaGrodzisk